Okidoki heeft een hele goede samenwerking met Islamitische basisschool Yunus Emre en basisschool De Regenboog. Okidoki en de scholen zijn in het zelfde pand gevestigd. Dit zorgt dat er voor veel kinderen een goede basis is voor de overgang van de ontwikkeling als peuter, naar het basisonderwijs.
Er wordt samengewerkt door het delen van ruimtes en het samen vieren van feestelijke gelegenheden. Ook wordt er door school op Okidoki’s thema’s ingespeeld. Het wennen in de kleutergroep verloopt soepel gezien de kinderen in hetzelfde pand zijn opgevangen en de leerkrachten al hebben leren kennen.
De kinderen van basisschool De Regenboog en de Islamitische bassischool Yunus Emre worden op de locatie De Savornin Lohmanstraat opgevangen.
Bekijk hier wat de Peuteropvang & BSO bij Okidoki nog meer te bieden hebben en download de locatiebeschrijving(en) op deze pagina voor meer informatie.